03.11.2018   Paylaş:

Beykoz Evden Eve Nakliyat

Beykoz evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti vermekteyiz. Beykoz Ofis Taşıma hizmeti de verdiğimiz hizmetler arasındadır. Son yıllarda Beykoz Bölgesi bir hayli fazla göç almaya başlayan yerlerden bir ilçedir. Şirketimiz yıllardır bu bölgeye nakliye hizmetlerini aksatmadan vermektedir. Beykoz sahil şeridinde bulunan yalı ve köşk gibi müstakil evlerinizi taşıma öncesinde paketleyerek taşınmanızı kolaylaştırıyoruz. Kaliteli hizmetimizden siz de yararlanın. 

Beykoz'da gözle görülür bir plansız yapılaşma ve konut sıkıntısı yaşanmaktadır. Nüfusun üçte ikiye yakını tapusuz gecekondu tipi evlerde oturmaktadır. İmar durumu yakın zamana kadar imar mevzuatının tatbikatındaki gecikmeler yüzünden son derece düzensizdir. Büyük ölçüde eksik olan altyapı tamamlanmaya çalışılmaktadır. İlçe nüfusunun büyük bölümünü Beykoz'a bölge dışından iç göçle gelen vatandaşlar oluşturmuştur. Yaşanan aşırı iç göç sonucunda birçok yerde doğal bitki örtüsünün yok edilmesi ile yerleşim alanları meydana gelmiştir. Arazi mülkiyeti genellikle orman ve hazineye ait olup, şahıs mülkiyetindeki arazilerin sınırlı olması ve büyük parseller içermesi yüzünden işgallerle konut alanı haline dönüştürülmüştür. Eski yerleşim alanı olarak Merkez, Yalıköy, Paşabahçe, Anadolu Hisarı, Kanlıca’nın bir kısmı müstakil ve eski tip konut tarzını koruyabilen mahalleler arasındadır. 

Tepe Evden Eve Nakliyat şirketimiz özellikle boğaz kesiminde olan tarihi yalı ve köşklerde ikamet eden müşterilerin evlerini taşınma gününün öncesinde en ince ayrıntısına kadar havalı köpüklerle ambalajlar.Önceden yapılan fizibilite çalışması sonucu yapılan ambalajlama sayesinde daha rahat taşınmış olursunuz. Müstakil ev taşımacılıında yılların tecrübesiyle deneyim kazanan firmamız uygun fiyat ve hizmet kalitesiyle size bir telefon mesafesinde. Bizi aramadan taşımayın!Beykozun Paşabahçe semti yakınlarındaki bazı sokaklar büyük kamyonla taşımacılığa elverişli olmadığından taşımalarınızı ortaboy araçlarımızla ve kamyonetlerimizle gerçekleştirmekteyiz. Ev ve ofislerinizi biz güvenle yeni yerlerine taşırken siz gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz.

Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30