14.11.2018   Paylaş:

Çekmeköy Evden Eve Nakliyat

Çekmeköy nakliyat firmalarından Tepe Nakliyat sektörün en iyi taşımacılık firması olma ünvanını yıllardır elinde bulundurmaktadır. Bu başarının temel nedeni müşteri odakli nakliye çözümleri üretmek, işini titizlikle yapmak, zamanında teslimat ilkesiyle çalışmak, dürüstlük, şeffaflık gibi bir çok nedeni sayabiliriz. 

Çekmeköy ilçesinde yapılacak her türlü taşımaya talibiz. Bizi telefon ile aramanız ile başlayan çekmeköy nakliye süreci evinizde etüt çalışlmasıyla başlar. Gerekli ekip ve ekipmanlar desteğiyle süreç icraa edilir. En son evinizde mobilya kurulumu ve gerekli düzeltmeler yapıldıktan sonra süreç tamamlanır. 

Çekmeköy evden eve nakliyat ve eşya depolama hizmeti için bizi telefonlarımızdan aramanız yeterlidir.

Çekmeköy Ofis Taşıma

Tepe Nakliyat, ofis taşımacılığı konusunda bir çok referansa sahip tavsiyeli bir nakliye şirketidir. Çekmeköy Ofis taşımacılığı için bizden fiyat almadan ofisinizi taşıtmayın. Ofis taşıma deneyim ve profesyonellik gerektiren bir iştir. İşinin ehli firmaların bu işi yapmasında fayda vardır.

Çekmeköy Parça Eşya Taşıma

Son yıllarda en çok arama yapılan kelimelerden biri çekmeköy parça eşya taşıma kelimesidir. Özellikle yerleşik bir eve sahip çoğu müşteri parça eşya taransferi yaptırmaktadır. İster şehir içi olsun isterseniz de şehirler arası olsun parça eşyalarınızı dilediğiniz yere taşıyoruz. Tüm eşyaların paketleme, de-montaj ve montajı uzman personelimiz tarafından yapılıp taşımaya hazır hale getirilir. Parça eşya taşıma fiyatları ve koşulları için müşteri temsilcimizi arayabilirsiniz.


Tepe Nakliyat

Profesyonel Evden Eve Nakliyat
İTO SİCİL NO: 776163

  İletişim
  Tepe Nakliyat

İçerenköy Mah. Karslı Ahmet Cad. Ahmet Tarık Sk. No:13/B Ataşehir/İSTANBUL

444 5 906
info@tepenakliyat.com
Pazartesi - Cumartesi: 08.30 -19.30